Gizlilik Politikası

Yazılar

Mehmeteminal.com.tr gelişen olaylar hakkında yorumlarımı,bilgili olduğum konularda yazdığım öğretici makaleleri,webde gezerken gördüğüm yararlı makaleleri içerir.

Bağlantılar

Mehmet Emin Al’da bulunan bağlantılar tarafımca yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip etmediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı

Bloga gönderdiğim her gönderinin ve kendi hazırladığım grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede gönderilen gönderilerin bazı şartların yerine getirilmesi halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları

Gönderi içeriklerinin internette kullanılması halinde aşağıdaki bağlantılardan herhangi biri yazının altına yerleştirilmelidir. Aksi halde hiçbir fikre sahip olmadığınızı, sadece başkasının fikirlerinden ve hayallerinden oluşan yamalı bohça misali bir beyniniz olduğunu kanıtlamış olursunuz.
 
Yazılım ve Tema
 
 
Bu site Blogger altyapısını kullanarak hizmet vermektedir. Hâlihazırda blogda bulunan tema 'Mystery' adlı temadır.

Kullanıcı İlişkileri

Mehmet Emin Al herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı, Mehmet Emin Al'ın diğer kullanıcılarının usülsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Mehmet Emin Al, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların yorum beyanlarını kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Fikri Mülkiyet Hakları

Mehmet Emin Al, bazıları kendine, bazıları ise 3. şahıslara ait telif hakkına konu olabilecek türden site içeriği barındırmaktadır. Mehmet Emin Al, bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif haklarına sahiptir. Ayrıca Mehmet Emin Al’da bulunan .torrent uzantılı dosyaların bu blogla hiçbir alakası yoktur. Bu nedenle blogdaki .torrent uzantılı dosyaların sorumluluğu tamamen yükleyenine aittir.
Mehmet Emin Al'ın herhangi bir telif hakkı ihlalinde bulunduğunu düşünüyorsanız 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca 42580hatayli@gmail.com a mail adresine mail atarak bana bildirebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

www.mehmeteminal.com.tr alan adı ile yayın yapan bu siteyi direkt veya dolaylı olarak ziyaret etmek ve içeriğinden faydalanmakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Yorumunuz için teşekkürler. Kod DönüştürmeKod Dönüştürme İfadelerİfadeler