Hakkımda

Ben Kimim ? Nasıl Biriyim ?

Ben Mehmet Emin Al.19 Mayıs 2000 tarihinde Hatay ın Antakya ilçesinde doğmuşum.Şen,eğlenceli,oyun oynayarak geçirdiğimiz çocukluk yıllarımızı daha ciddi,ders çalışarak,kendi kararlarımızı verdiğimiz gençlik yıllarımız takip ederek geçiyor ömrümüz.İnsanları kırmayı hiç sevmem, eğer bir insanın kalbini bilmeyerek kırdıysam bunun farkına vardığımda o insandan özür diler gönlünü almaya çalışırım. İster tanıdığım olsun ister tanımadığım veya dili , dini, ırkı ne olursa olsun hiç kimseye karşı ön yargılı davranmam, genelde sakin biriyimdir. Bir olay karşısında bağırıp çağırmak yerine olayı nasıl çözerim onu düşünürüm, önce karşımdaki insanı dinler mantıklı çözümler üretmeye çalışırım.

Eğitim Hayatım Ve Hedefim

Eğitim hayatıma Kırıkhan Atatürk Ortaokulunda başladım.Ortaokulu başarılı bir şekilde bitirdim.Girmiş olduğumuz sınavda da göstermiş olduğum başarı neticesinde Adıyaman Kahta Fen Lisesinde lise eğitimime başladım.Lakin bazı sorunlardan dolayı 04.05.2015 tarihinde Osmaniye Düziçi Fen Lisesine nakil aldım.Halen burada 12.sınıf öğrencisi olarak eğitimime devam etmekteyim.Hedefim Allah’ın izniyle Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi.Anlayacağınız YGS & LYS maratonunda elinden gelen herşeyi yapan,boş vakitlerinde sizlere burada bilgiler aktaran inek bir webmasterim.

Bu Bloğu Kurma Amacım

Bu websitesini kurma amacıma gelecek olursak temel amacım internette gezinirken rastladığım güzel bilgileri,ders notlarını ve kendi yazdığım şiirlerimi,makalelerimi sizlerle paylaşmak.Bunların yanı sıra anılarımı,başarı ve başarısızlıklarımı da sizlere aktarmak.

Sevdiğim-Sevmediğim Şeyler

Sevdiğim şeyler arasında bisiklet sürmek,gezmek,elektrik-elektronik,şiir
yazmak,geometri ve biyoloji bulunuyor.Telefon-tablet-bilgisayarlarda oyun
oynamayı,film izlemeyi öyle pek sevmem.Bunların aksine sevmediğim şeylerde
var.Bunların önde geleni küfür.Bana küfür eden kişi kendinden soğutur beni.Kimseye de küfür etmem o yüzden.Yalan söylenmesi ve ego da küfüre eşlik eder ve sevmediklerim arasına girer.Bu özellikler bulunan ortamlarda bulunmaktan kaçınırım.

Becerilerim

Becerilerim arasında android vardır benim.Android hakkında aklınızda soru işareti bırakan şeyleri bana iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım.Androidin yanı sıra webtasarım,elektrik-su-kalorifer tesisatı,marangozluk,demir-kaynak işleri,beyaz eşya-telefon vs tamiri gibi konularda da bilgim ve tecrübem vardır.
Her zaman Paylaşmayı Misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi ise Vizyon edindim.

Benimle iletişime geçmek için ;

İletişim Sayfasını kullanabilirsiniz
42580hatayli@gmail.com a e mail atabilirsiniz.
instagram.com/mhmtemin25 e DM atabilirsiniz.
facebook.com/mhmtemin25 e mesaj atabilirsiniz.
Okuduğunuz için sevgi ve saygılarımı sunar bir teşekkürü borç bilirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkürler.

Copyright © 2017 Mehmet Emin Al Tüm Hakları Saklıdır.